خدمات ما

سیستم یکپارچه کنترل هوشمند ساختمان

انواع سیستم‌های هوشمند سازی ساختمان تحت بستری یکپارچه بر مبنای اینترنت ارائه خدمات می‌دهند. بدین طریق از طریق یک اپلیکیشن و حتی از راه دور امکان کنترل و نظارت بر کل ساختمان فراهم است.

اپلیکیشن هوشمندسازی

روشنایی هوشمند

با استفاده از سیستم‌های روشنایی هوشمند، امکان تنظیم و تغییر نور و رنگ‌پردازی محیط را مطابق با روحیات خود دارید. حتی امکان تنظیم نورپردازی متناسب با صدای موسیقی نیز وجود دارد.

هوشمند سازی ساختمان

سیستم‌های تهویه مطبوع (سرمایشی، گرمایشی و تصفیه) هوشمند

امکان تنظیم دما و رطوبت محیط قبل از رسیدن به محل و حتی از راه دور. مناسب برای منازل، ویلا ها و به خصوص گلخانه ها که به طور دائمی نیاز به پایش دما و رطوبت محیط دارند.

درب و پرده برقی

امروزه استفاده از درب‌های اتوماتیک جزو ملزومات پروژه‌های ساختمانی شده است. در کنار آن استفاده از پرده‌ و پنجره‌های برقی نیز امکان پذیر است. با کنترل از راه دور و به صورت اینترنتی کنترل هوشمند ساختمان خود را به دست بگیرید.

دزدگیر هوشمند

سیستم نظارت امنیتی

نگرانی‌های امنیتی همواره بخش زیادی از توجه مالکین را به خود معطوف کرده است. با استفاده از سیستم‌‌های نظارت هوشمند تصویری، به صورت لحظه‌ای امکان پایش محیط خود را دارید. همچنین امکان هشدار و پخش صوت به صورت دو طرفه نیز فراهم است.

تجهیزات هوشمند سازی

سایر تجهیزات

می‌خواهید به مسافرت بروید ولی برای غذا دادن به ماهی‌های آکواریوم نگرانید؟ در مورد آب دادن به گیاهان آپارتمانی چه طور؟ برای هر نیاز شما دستگاهی وجود دارد که می‌توانید از راه دور کنترلش کنید، کافیست از ما مشاوره بخواهید تا راهنماییتان کنیم.